Logo / Branding

Redizajn loga APLEND

Dynamika rozvíjajúceho sa cestovného ruchu na Slovensku núti subjekty podnikajúce v tomto biznise, stále ku kvalitnejšiemu marketingu. Jedným z nich je aj spoločnosť APLEND,s.r.o.

O spoločnosti APLEND

Spoločnosť APLEND vznikla spojením samostatne podnikajúcich subjektov v podtatranskom regióne s cieľom rozšíriť ponuku pre svojich zákazníkov a vybudovať sieť kvalitatívne porovnateľných zariadení v turisticky atraktívnych oblastiach Slovenska a strednej a východnej Európy. Viac sa o APLENDe môžete dočítať TU.

(Zdroj: www.aplend.com)

Segment cestovného ruchu na Slovensku naberá druhý dych a dnes už sa dá (aj bez nadsázky) konštatovať, že Slovensko je pre zahraničných turistov aktraktívna krajina. Nie iba Vysoké, či Nízke Tatry alebo Bratislava, ale atraktívne začínajú byť aj ostatné regióny Slovenska.

Na dynamický vzostup záujmu o lokality Slovenska vsadila aj spločnosť APLEND, s.r.o. jednička na Slovensku v prenájme dovolenkových apartmánov, ktorá kontinuálne vytvára kvalitnú sieť ubytovacích zariadení a reštaurácií pod značkou APLEND Apartments&Resorts. 

Zadanie: redizajn loga

Zmeniť alebo redizajnovať logo, ako súčasť Corporate Identity je vždy zásadný krok, ktorý si je dobré vždy poriadne premyslieť. Predovšetkým je vhodné zamyslieť sa nad dôvodmi zmeny. V prípade spoločnosti APLEND sme sa rozhodli ich logo zjednodušiť a odstrániť z piktogramu rušivé časti, ale zároveň čo najviac zachovať jeho pôvodnú "optimisticku" filozofiu v piktograme.
Veď sa presvedčte sami!

Staré logo APLEND

 

Nové logo APLEND

Embosovaný hlavičkový papier

 

Vizitky

Aplikácia v printoch

 

Aplikácia v printoch

Stará verzia elektronického newslettra

 

Redizajnovaná verzia elektronického newslettra

Aplikácia redizajnu na billboarde

Návrh polepu firemných vozidiel

Návrh potlače reklamných predmetov

 

Návrh potlače reklamných predmetov