Korporátna identita / Dizajn manuál

Atraktívna, jednotná a ľahko zapamätateľná identita Vás odlíši od konkurencie. Spracujeme Vám grafický manuál, ktorý bude nápomocný pri komunikácii grafického štýlu Vašej značky (od loga až po aplikácie). Dnes už nie je žiadnou zvláštnosťou, že veľa slovenských spoločností má vypracovanú svoju firemnú identitu (CI – Corporate Identity). Znamená to spôsob, akým sa spoločnosť prezentuje pred svojimi zákazníkmi.

Design Manuál (DM)
Spracujeme Vám efektívny Design Manuál, ktorý bude zahŕňať vytvorenie loga, použitie konkrétneho firemného písma (fontu), dizajn vizitiek, hlavičkového papiera, formulárov, firemných tlačovín, označovania firemného vozového parku, darčekových predmetov a pod. DM obsahuje záväzné pravidlá pri používaní brandu. My nazývame DM aj RODNÝm LISTom firmy, pretože identifikuje Vašu značku. Nie je nič horšie, keď si dáte vytlačiť firemné materiály a nezhodujú sa s Vašimi farbami. Tak aj k tomu Vám slúži Dizajn Manuál.

Okrem toho Vám ponúkame:
Merchandising firemných predajní a predmetov
Navrhneme a vytvoríme pre Vás moderné označenie predajní, ktorým efektívnejšie oslovíte svojich zákazníkov. Návestia, navigácie, informačné tabule, interiérové bannery, či monitory.

Návrhy firemného oblečenia
Navrhneme aj zabezpečíme výrobu oblečenia, s ktorým budete viditeľní a ktoré bude reprezentovať Vašu spoločnosť.

Naše referencie TU

Ukážky firemnej identity (CI)
Branding MY APLEND
Spracovanie Firemnej Identity (CI) pre B.E.Service