Reklamné pútače / Svetelné reklamy / Polepy áut

Využitím správne zvolenej vonkajšej a vnútornej reklamy je jednou z možností, ako prezentovať Vašu spoločnosť, jej služby alebo výrobky. 

OUTDOOR (vonkajšia) či INDOOR (vnútorná) reklama má výhodu dlhodobého a pravidelného pôsobenia. Outdoorová kampaň pôsobí bez ohľadu na voľbu okoloidúceho, jednoducho povedané, nie je ju možné vypnúť. Výhodou je tiež efektívne cielený grafický vizuál a výber konkrétnych miest. Medzi štandardné outdoorové médiá patrí: Billboard (5,1 x 2,4m), Bigboard (9,6 x 3,6m) a Citylight (presvetlená vitrína 118,5 x 175cm).

CELOPOLEPY a ČIASTOČNÉ POLEPY 
Pred samotným polepom Vám pripravíme grafický návrh a vizualizáciu priamo na konkrétnom type vozidla alebo plochy. Po schválení návrhu a ceny za výrobu sa púšťame do realizácie. Pri polepoch kladieme dôraz hlavne na kvalitu, detaily a individuálny prístup ku klientovi. 

Čo Vám ponúkame?

  • grafické návrhy kampaní
  • optimalizáciu (načasovanie kampane)
  • budgetovanie (nacenenie)
  • vytypovanie vhodných plôch
  • návrh a výroba reklamy
  • zabezpečenie tlače a inštalácie

SVETELNÉ LOGÁ

Pre zviditeľnenie prevádzky pre Vás navrhneme a vyrobíme svetelné aj nesvetelné logá, vhodné do exteriéru aj interiéru. Výroba 3D reklamy s rôznou materiálovou skladbou a hrúbkou prevedenia. Efektné kazetové písmo pre firemné logá a iné svetelné nápisy podľa vašich predstáv. Vizuálizáciu Vám navrhneme zdarma. Zabezpečíme výrobu aj montáž.

 

Pripravíme Vám nielen unikátnu vizuálnu podobu reklamy, ale zrealizujeme aj nákup nástrojov a zabezpečíme výrobu a polep.

Ukážky outdoorovej reklamy
Outdoorová kampaň APLEND
Celopolep električky STABILITA, Bratislava