Stratégia predaja

Pomôžeme vám s prípravou a nastavením efektívneho predajného procesu. Poradíme vám akým spôsobom nadizajnovať veľkosť a organizáciu vašich predajcov a predajného oddelenia. Stratégiu predaja vám nastavíme vzhľadom na vaše strategické marketingové a predajné ciele. Tieto predajné ciele siahajú od budovania objemu predaja, cez udržanie distribúcie až po redukovanie nákladov na predaj. 

Predajná stratégia je založená na výsledkoch analýz produktu a zákazníka. Odvíja sa taktiež od toho, či má vaša firma záujem o transakčný predaj alebo o vytvorenie vzťahu so zákazníkom a dlhšiu intenzívnejšiu interakciu. (pozrite tiež Stratégia vzťahu so zákazníkom). Pomôžeme vám vybrať na mieru techniku priameho kontaktovania zákazníka, či už je to tele marketing, email marketing alebo katalógový marketing.  Zároveň vám vypracujeme plán predaja, ktorý vám pomôže dosiahnuť želané predajné výsledky. 

  • Získajte plán efektívneho predajného procesu na mieru
  • Regulujte objem predaja
  • Regulujte distribúciu a náklady na predaj
  • Zistite, ktorá metóda kontaktovania zákazníka je pre vás najvhodnejšia
  • Získajte prehľad o organizovaní predajného tímu

Otestujte si Vašu marketingovú stratégiu

Vyplňte krátky test zameraný na marketingovú stratégiu v súvislosti s Vašou firmou a my Vám dáme spätnú väzbu do 48 hodín, formou vyhodnotenia a doporučení našej agentúry. Jeho vyplnenie zaberie menej ako 5 minút a výsledky dostanete po jeho vyplnení do Vami zadaného mailu. Poskytnuté údaje slúžia výhradne pre našu agentúru a potreby tohto testu v rozsahu dohodnutej spätnej väzby. Nie sú v žiadnom prípade poskytnuté tretím osobám.

Zaujímate sa o marketingovú stratégiu?

Bez obáv nás kontaktujte. Stretneme sa s Vami a pripravíme Vám riešenie, ktoré bude plne zohľadňovať Vaše potreby a finančné možnosti. Objednajte si konzultáciu.