Logo / Branding

Logo pre Steakhouse&Bar MONTANA

V lete sme vytvorili logo pre novootvorenú jedinečnú reštauráciu v Košiciach. Tá je už dnes v plnom prúde a hostí svojich návštevníkov chutnými jedlami.

Nápad otvoriť unikátny steakhouse v Košiciach vznikol s potrebou prilákať nielen Košičanov do priestorov hotela Yasmin**** Košice a ukázať im moderné priestory s možnosťou posedieť si večer pri kvalitnom jedle a originálnych koktejloch.
Steakhouse&Bar Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso z plemena Black Angus. Mäso zrejúce najmenej 30 dní, zaručuje, že Angus steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté. Ale nie je to ale len o steakoch, užijete si tam aj neskutočné rebrá, cestoviny či burgre. V bare si tam možete vychutnať originálne koktejly, ktoré sú variáciou na klasické americké koktejly.
Ak chcete vedieť viac, kliknite TU.

Ponuka reštaurácií v meste Košice je rôznorodá, preto vznikla myšlienka otvoriť v meste unikátnu novinku v americkom štýle akou je MONTANA Steakhouse & Bar, ktorá sa bezpochyby od ostatných reštaurácií v meste odlišuje svojim dizajnom a ponukou. Nájdete ju priamo v priestoroch štvorhviezdičkového dizajnového hotela Yasmin**** Košice.

Zadanie

Prvotným zadaním bolo pre myšlienku a navrhovaný dizajn steakhousu Montana vymyslieť logo, ktoré by korešpondovalo s americkým stredozápadným štýlom. Zároveň navrhnúť farebnú kombináciu tak, aby ladila s dizajnom a zvolenými dekoráciami.
A tak okrem dizajnmanuálu sme s klientom kooperovali na ďalších prvkoch Corporate Identity, ako sú vnútorné značnia, meníčka, oblečenia, či doplnkové prvky.

A výsledok?

Logo Steakhouse&Bar Montana

 

Obal dizajnmanuálu MONTANA

Realizácia loga na firemných tlačivách

Realizácia loga na oblečení a reklamných predmetoch